Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Arabiška egzotika - už 800 Lt

Šis pasiūlymas – iš kaimyninės Varšuvos į turtingiausiu pasaulio miestu kartais vadinamą Abu Dabį. Jungtinių Arabų Emyratų sostinė mums kiek mažiau žinoma už kaimyninį (ir truputį didesnį) Dubajų – bet tuo įdomiau, ar ne?

Skrydžius vykdo pastaruoju metu mūsų tinklapyje dažnai minima italų oro bendrovė „Alitalia“ kartu su Abu Dabyje įsikūrusia „Etihad“. Pastaroji gal ir neturi tiek titulų kiek Kataro aviakompanija ar nėra tokia garsi kaip „Emirates“, bet lėktuvų parku ir aptarnavimo lygiu lenkia daugumą pasaulio oro bendrovių.

Su persėdimais Romoje ir Beirute (abiem kryptimis) skrydis į Abu Dabį „Expedia“ tinklapyje kainuoja nuo 297 JAV dolerių, kas atitinka maždaug 813 litų.

Bilietų yra 2013 m. gegužei, o gal ir kitiems laikotarpiams – galite patikrinti patys.

Beje, o jei vis dėlto traukia į Dubajų, abiejų emyratų sostines jungia nebrangus autobusas, o kelionė tetrunka berods porą valandų.

Tik nepamirškite, kad apsilankymui JAE reikalinga viza, kurią gauti galima per viešbutį, kuriame ketinate apsistoti, taip pat – per kai kurias mūsų kelionių agentūras.

 

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>