Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Azija iš Vilniaus – nuo 1699 Lt

Iki spalio 23-osios suomių „Finnair“ siūlo geresnes kainas aviabilietams į įvairias tolimas šalis, skrendant iš Vilniaus.

Kaip ir galima tikėtis iš šios oro bendrovės, kurios specializacija – Indija, Pietryčių Azija ir Jungtinės Amerikos Valstijos, patraukliausi pasiūlymai yra būtent šiomis kryptimis.

Visą krypčių ir kainų sąrašą rasite aviakompanijos tinklapyje, o mes atkreipėme dėmesį į Delį už 1699 Lt, Pekiną ir Šanchajų – už 1799 Lt, Bankoką ir Japonijos miestus Tokiją, Osaką ir Nagoją – už 2099 Lt.

Skrydžių laikotarpis – nuo šio rudens iki ateinančio pavasario, su pertrauka didžiosioms šventėms.

Beje, jei šį mėnesį įsigysite „Finnair“ aviabilietą, galite išbandyti sėkmę loterijoje, kurios laimėtojas gaus 60 000 aviakompanijos lojalumo programos „Finnair Plus“ taškų. Už tiek išeina ir tolimas skrydis verslo klase. Užpildę programos nario anketą (jei dar juo nesate), nemokamam žaidimui, kuris rengiamas lojalumo programos dvidešimtmečio proga, registruotis galite čia.

 

1 comment to Azija iš Vilniaus – nuo 1699 Lt

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>