Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Argentina ir Peru - viena nebrangia kelione (PAPILDYTA)

Maču Pikču (visitperu.com)

Šis pasiūlymas – itin ištvermingiems ir įspūdžių ištroškusiems kelionių mėgėjams, nes jis apima ne vieną, o iškart dvi viliojančias kryptis Pietų Amerikoje.

Kalbame apie Peru ir Argentiną – šalis, kurių kiekviena verta atskiro ir netrumpo aplankymo.

Pasiūlymo esmė? Brazilijos oro bendrovės TAM lėktuvu skrendate iš Madrido į Buenos Aires, pakeliui persėsdami San Paule. Iš Argentinos sostinės savarankiškai – lėktuvu, o gal ir žeme? – nusigaunate iki Peru sostinės Limos, iš kurios ta pačia aviakompanija grįžtate į Europą, tiksliau, į Londono Hytrou oro uostą. Šiomis dienomis per pastarąjį oro uostą geriau nekeliauti, bet grįžtant iš Peru tokių sunkumų gali ir nebeiškilti, nes pasiūlymas galioja skrydžiams maždaug nuo šių metų vasario iki birželio.

Įsigyti bilietus reiktų pas „Expedia“, o kainuoja jie nuo 316 JAV dolerių, arba maždaug 807 Lt asmeniui. Visam nurodytam maršrutui (suprantama, be atkarpos tarp Buenos Airių ir Limos).

PAPILDYMAS. Kaip pastebėjo ir mūsų skaitytoja, galima skristi ir paprasčiau, iš Madrido į Limą, iš Limos – į Londoną. Pigių bilietų (nuo maždaug 360 dolerių) pastebėta šioms dienoms:

Madridas – Lima

vasario 18, 24
kovo 13, 21, 26, 30
balandžio 10, 11, 21, 22, 24, 26, 28
gegužės 1, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 20, 21, 22, 23

Lima – Londonas

vasario 25
kovo 4, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 26
gegužės 27
birželio 11, 17, 18, 24

Nusipirkti bilietus galima čia arba čia.

Bookmark and Share

7 comments to Argentina ir Peru – viena nebrangia kelione (PAPILDYTA)

 • paulius

  sveiki, aciu labai. ar galetumete padeti, kaip surasti expedijoje bilietus? nelabai pavyksta.kur ten eiti? is anksto aciu :)

  • toli

   Renkatės Flight, tada Multiple destinations, tada rašote skrydžių atkarpas ir norimas datas: MAD-GRU, po to (viena diena vėliau) GRU-EZE, tada po savaitės ar dviejų – LIM-LHR.

 • paulius

  PABANDYSIU.ACIU DAR KARTA;)

 • paulius

  Sori, isbandziau visokius variantus kaip nurodete, bet maziau 700 doleriu zmogui nerandu.bandziau ir kelioms savaiem ir keliems menesiams, pradedant nuo vasario pradzios.bet nerandu :( siaip mes noretume maziausiai pusantro menesio ten prabuti , kazin ar yra sansu uz jusu nurodyta kaina rasti?gal galetumete padeti.butume labai dekingi jei mums su zmona padetumete susigaudyti.mes tik kol kas iki egipto toliausiai esame buve nuvyke, bet jau subrendome ir i tolimesnes keliones :)

 • ABU

  dar variantas – pabandykit per ebookerius iš Madrido į Peru ir iš Peru į Londoną – 290 svarų.

 • SImonas

  Na tokiu kainu as nerandu, butu idomu suzinoti kokiomis datomis tokia kaina 316$? Labai butu idomu i Peru. Jei kas radote pasidalinkite.

 • Simonas

  Labai naudingas sitas postas, bet idomiai taip kai ieskau vienam asmeniui tam tikra data kaina 359$ o jei ieskau dviems tai kaina asmeniui pakyla iki 607$

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>