Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Kas pigiai į Naująją Zelandiją?

Naujoji ZelandijaAr atsiras norinčių? Šiaip ar taip, Naujoji Zelandija – vienas gražiausių mūsų planetos kampelių. Tikrinome, įsitikinome.

Paprastai bilietai šia kryptimi kainuoja 3000-4000 Lt. O kas yra „pigiai“?  Apie 541 euras, t.y. maždaug 1867 litai – arba tiek pat, kiek šiais laikais gali kainuoti eilinis skrydis iš Vilniaus į, tarkim Vokietiją. O čia – 16 000 kilometrų nuo Lietuvos, ir priešinga Žemės rutulio dalis…

Kaip pasinaudoti pasiūlymu? Reikia nueiti į aviakompanijos „British Airways“ tinklapį, arba pas „Expedia“, ir ieškoti skrydžių iš Barselonos (BCN) į Oklendą (AKL). Laikotarpis – nuo šių metų lapkričio iki 2014 m. sausio, t.y. Naujosios Zelandijos vasara. Skrydžius vykdo minėta britų oro bendrovė su persėdimais Londone, Honkonge, Singapūre ar Sidnėjuje (priklausomai nuo datų).

Vietoje Barselonos galima grįžti ir į kitus Europos miestus, pvz., Varšuvą – kaina tik nežymiai aukštesnė.

Tai kas skrendat?

Bookmark and Share

24 comments to Kas pigiai į Naująją Zelandiją?

 • Murmur

  Pabandykite padaryti bandomąjį užsakymą ir prisekite screen shotą :)

 • noriu

  ieskau, bet pigiau nei 2800lt nerandu… gal galit padeti? datos nesvarbios, tik ne trumpiau nei 3sav

 • Ruta

  Sveiki,
  iš tokio parašymo sunku suprasti, ar bilietai iš LT 1867 lt? Nes tikrai dar ne visi lietuvaičiai emigravę ir savęs netapatinkim su UK ;) Čia tik šiaip pastebėjimas… ;)

  • toli

   Tokia kaina ne iš Lietuvos, bet ir ne iš Britanijos;) Kaip ir parašyta, kaina galioja skrydžiui Barselona-Oklendas. O kad Barselonai pasiekti teks investuoti dar vieną kitą šimtą litų, atrodo savaime suprantama šiais rajaneirų laikais.

 • Siaip

  Adminas galetu ir maziau arogancijos turet. Jei postini apie pasiulymus,tai ir screenshot galima idet. Ar lankytoju skaicius neaktualus,svetainei?yra ir kitu portalu kurie skelbia pns info.

  • toli

   Atsiprašau, jei pastaba nuskambėjo arogantiškai.
   Iš tiesų yra taip: kada galima įdėti ekrano vaizdelį – jis įdedamas. Kada nėra laiko tikrinti visus įmanomus variantus (nes tai tuo pačiu metu daro tūkstančiai kitų pigių kelionių mėgėjų visame pasaulyje), pirmenybę teikiame savo skaitytojų „užvedimui ant kelio“, o ne sukramtytos informacijos pateikimui – juolab kad surasti unikalią datų ir krypčių kombinaciją, kuri leis gauti mažiausią kainą, gali užtrukti ir valandą (-s). Nejau būtų geriau, jei skelbtume įspūdingus pasiūlymus, kurių seniai nebeliko?
   Be to, jei informacija, kurią gavote nemokamai, jums sutaupys kelis tūkstančius litų, ar negalima tikėtis, kad įdėsite šiek tiek ir savo pastangų norimam rezultatui pasiekti?

 • Irmia

  Xebra,gana Dieva i medi varyti!
  Jums pateikta nuoroda i galimus pigius bilietus.
  Neturit laiko ar noro patys toliau ieskoti,keliaukit i kelioniu agenturas ir NO PROBLEM!

 • liutukas

  Bilietai nupirkti, €1,237.80 kaina 2 suauge ir vaikas iki 2m (uz ji taip pat paskaiciavo), suaugusiam 547eur :D Skrydis sausio menesi. Bilietu dar buvo ir daugiau, tik kitom datom, o ta kaina pirkti uz sia kaina 3 suaugusiu bilietu jau nedave. Taip kad, pirma ieskote 1 zmogui, po to bandote daugiau, o taip pat reikia pataikyti ir skrydzio laika (ne visi yra pigus). I prieki butinai per Hong Kong’a, nes per Sydney pigiu neradau.
  Dekui toli.lt uz naudinga informacija, belieka laukti ziemos :D

 • Eslieu

  Negaliu atsistebėt kai kurių žmonių suįžūlėjimu. Jiems daro gera, tai jie mat nepatenkinti, kad tik tiek, nori iki galo. Išvis pilnas internetas norinčių, kad jiems viską surastų, patartų, sukramtytų ir išspjautų. Čia kaip tie bedarbiai, kurie mano, kad pašalpos jiems priklauso, ir nenori dirbti. O juk nemažas darbas ir laikas įdedamas pigių bilietų paieškoms, ir aš manau, kad dalytis žiniomis reikėtų tik su tais, kurie jau įdėjo savų pastangų.Taip kad tik dėkot reikia, kai kas nors užveda ant kelio,o ne pretenzijas eksponuoti.

 • Siaip

  Niekas cia nesuizuleja, ir nevaro Dievo i medi, as tiesiog pasakiau savo nuomone, ar jos reiksti negalima? Zinoma labai dekingas adminui ,kad postina cia pasiulymus pigesnius,ir daro gera. Bet toks atsakymas “bilietus pateikt ant lekstutes” ispudzio nesudaro ;)

 • Rimtas

  Ar reikia ieškoti “one way”, ar galima ir “multiple destinations”?

 • Rimtas

  Kas radote – prašau atsiliepti. Baigiu peržiūrėti visus 3 mėn –
  mažiau 1300$ nerandu. Gal jau išpirko?..

 • si si

  Aciu labai!!! jau nupirkau ;)

 • Rimtas

  to Si Si
  Jeigu neapsunkins painformuokite, prašau, kokioms datoms, kainą, ir per kokį terminala
  nupirkote bilietus.

 • liutukas

  Berods vel paskelbta, bandykit ieskoti.

 • Ira

  Prašom konkrečiau. Ką reiškia “berods paskelbta”?
  Informacija darosi nebesuprantama.
  Kažkokie keisti komentarai…

 • Piktas

  Turiu dar naujieną: Sibire yra aukso, o Pietų Afrikoje deimantų! Tik nebūkite tokie įžūlūs ir neprašykite pateikti sukramtytos informacijos, kur tiksliai tas auksas. Eikite greičiau patys ir ieškokite, juk aš jau užvedžiau jus ant kelio. Nepatingėkite patys įdėti dienelę kitą, nors auksas jau gali būti ir iškastas, o bilietai išpirkti

 • NU

  Nebera jau tokiu kainu jei jos ir buvo

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>