Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Dubajus iš Vilniaus - nuo 830 Lt

Jei pastarųjų savaičių šilumos jums buvo per mažai, skaitykite toliau.

Be to, šis pasiūlymas tinka ir norintiems išskristi jau po mėnesio, ir planuojantiems žiemos atostogas, nes bilietų už nurodytą kainą yra nuo šio birželio iki pat ateinančių metų vasario.

Turbūt žiema ir yra geriausias metas vykti į Jungtinių Arabų Emyratų miestą, apie kurį šiandien rašome – nes Dubajuje jau dabar nešalta, o ką ten kalbėti apie vasarą.

O tikslesnės sąlygos tokios:

skrydis su „Ukraine International Airlines“ maršrutu Vilnius-Kijevas (KBP)-Dubajus-KBP-Vilnius kainuoja maždaug 1195 Lt. Paaukojus patogumą grįžti į savo šalį ir pasirinkus kaimyninę Varšuvą (taigi maršrutas būtų Vilnius-KBP-Dubajus-KBP-Varšuva), kaina sumažėja iki minėtų maždaug 830 Lt.

Užsisakyti bilietus galima per pagrindinius aviabilietų užsakymo portalus, pvz., „Expedia“, kaip parodyta žemiau (reikia rinktis Flight only -> Multi city).

Už šiokią tokią priemoką galima išvengti rytietiškos Kijevo oro uosto „tvarkos“ ir iš Vilniaus skristi su suomių „Finnair“ per Helsinkį, grįžtant į tą pačią Varšuvą. Tokiu atveju grįžimo metu net susidaro 8 valandų tarpas tarp skrydžių, kurio visai pakanka nuvykti apžiūrėti šiaurietiško grožio Suomijos sostinę. Toks skrydis kainuotų apie 1020 Lt asmeniui.

Beliktų pasirūpinti vizomis (apie tai išsamiau skaitykite mūsų pasakojime apie kelionę į Dubajų) ir viešbučiu. Bet juk laiko yra, ar ne?

 

Bookmark and Share

5 comments to Dubajus iš Vilniaus – nuo 830 Lt

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>