Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Akcija viešbučiams Azijoje ir nuolaidos kodas

Jei rudenį ar žiemą planuojate lankytis Azijoje, verta užmesti akį į šį “ebookers” pasiūlymą, kuris galioja tik tris dienas, iki rugpjūčio 8-osios.

Pasiūlymas vadinasi “72 valandų išpardavimas” Azijoje, jo metu viešbučius tokiose šalyse kaip Singapūras, Tailandas, Kinija ar Indija (ir taip toliau) galima rezervuoti su nuolaida iki 60%.

Kaip visada, yra išlygų. Akcijoje dalyvauja ne visi “ebookers” siūlomi viešbučiai, ji negalioja daugumai tarptautinių tinklų priklausančiuose viešbučiuose.  Bet pabandyti visada verta – juk nekainuoja.

Tiesa, akcijos metu viešbučius užsisakyti galima kelionėms iki šių metų pabaigos. Ir padaryti tai reikia, kaip minėta, iki ketvirtadienio vakaro (geriau greičiau, nes patraukliausių variantų skaičius būna ribotas).

Beje, ta pati rezervavimo sistema siūlo dar ir nuolaidos kodą viešbučiams. Užsakymo metu suvedus kodą ASIAHOTEL15, turėtumėte gauti papildomą 15 procentų dydžio nuolaidą.

Bookmark and Share

1 comment to Akcija viešbučiams Azijoje ir nuolaidos kodas

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>