Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Karibai iš Europos - už 1345 Lt

Šis pasiūlymas, panašu, ne aviakompanijos klaida. Tuo geriau – nėra pavojaus, kad bilietą paskelbs negaliojančiu.

O detalės tokios: skrydis iš Barselonos (BCN) į Kosta Rikos sostinę San Chosė (SJO) ir atgal kainuoja nuo maždaug 1345 Lt*. Persėdimas Niujorke arba Majamyje, skraidina „American Airlines“ arba „Delta Airlines“ (beje, šios oro bendrovės, kaip ir kiti JAV oro vežėjai, ką tik paskelbė leidžiančios viso skrydžio metu neišjungti elektroninių prietaisų).

Bilietų yra laikotarpiui nuo gruodžio iki ateinančio kovo, įsigyti juos galima įprastinėse rezervavimo sistemose.

O kas dar negirdėjo, Kosta Rika – puiki vieta atostogoms, žinoma dėl vešlios augmenijos, gausios ir spalvingos gyvūnijos ir skaisčių pliažų. Pats tas norint pabėgti nuo mūsų žiemos, ar ne?

* Nurodytą kainą radome 2013 m. sausio 21 – vasario 2 d. Bet kaip apačioje rašo skaitytojas Arūnas, paieškojus galima rasti bilietų ir už 1188 Lt.

2 comments to Karibai iš Europos – už 1188 Lt

  • Arunas

    Aciu labai uz gera zinia.
    Jau nusipirkom 2 bilietukus. Mes skrendam 2014-03-04 gristam 2014-03-18 uz 1187.78LTL vienam zmogui pirmyn atgal, tiesa atgal Miami laukimas 20val, bet mums tinka, nes labai norejome paziureti si miesta(CSI itama matyt), tai pradziai uzteks, nes atskridimas vakare, o isskridima i Barcelona irgi vakare, tai kaip tik mums tinka.
    Dar karta labai aciu!!!

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>