Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Apie mus

Šis naujienų tinklaraštis – natūralus svetainės www.toli.lt išplėtimas, skirtas operatyviai skelbti dažnai besikeičiančiai informacijai. „Paskutinės minutės“ kelialapių išpardavimai Lietuvos ir užsienio kelionių agentūrose, nauji maršrutai, aviakompanijų bilietų akcijos ir garsiai skelbiamos nuolaidos ar tik siauram ratui išplatinama informacija, leidžianti sutaupyti keliaujant – visa tai rasite čia.

Skelbsime ir kitokias mūsų keliautojams aktualias transporto ir turizmo rinkos naujienas, kurios pravers praktikoje.

O kad galėtumėte greitai pasinaudoti čia sužinotomis naujausiomis paslaptimis – siūlome jau dabar perskaityti svetainėje esančią bendrą informaciją ir patarimus apie savarankišką kelionių organizavimąsi.

Sėkmės!

www.toli.lt

P.S. Kadangi apie keliones ir svečius kraštus žinome „truputį“ daugiau nei apie kompiuterius, iš anksto atsiprašome už galimus nedidelius estetinius trūkumus ar techninius netobulumus svetainėje ar tinklaraštyje. Stengsimės juos greitai ištaisyti – bet ir sieksime, kad turinys savo naudingumu atpirktų formos nesklandumus!

Rašykite mums:
14790

Mus taip pat galite rasti Facebook’e: http://www.facebook.com/kelioniu.naujienos

(O jei manote, kad šioje svetainėje rasta informacija Jums pravers ir norite prisidėti prie jos tolesnio išlaikymo, visada galite paremti ją SMS žinute).