Kurioje paieškos sistemoje pasirinktas viešbutis pigiausias?     

Atsakymą padės rasti šis patogus įrankis. Įvedus norimą vietovę ir nakvynės datas, jis pateiks galimų viešbučių sąrašą, o pasirinkus vieną iš jų - parodys, kurioje viešbučių rezervavimo sistemoje jis pigiausias. Tiesiai iš sąrašo galima ir užsakyti.

Įrankis veikia paprastai - jūsų nurodymu „apibėga“ didžiąsias viešbučių paieškos ir užsakymo sistemas (kurios ir taip paprastai siūlo geriausias viešbučių kainas) ir suranda, kurioje pasirinktas viešbutis kainuoja mažiausiai. Be abejo, šį darbą galėtumėte atlikti ir patys - tik tai užtruktų, nes „lagaminėlis“ vienu užklausimu patikrina dešimt rezervavimo sistemų.

Pabandykite ir įsitikinkite patys.

Jei nemokate angliškai, paaiškinimą, ką kur įvesti, skaitykite puslapio apačioje.

Pirmiausia išsirinkite, pagal ką ieškosite viešbučio: miestą (City), įžymią vietą (Landmark), jau žinomą viešbučio pavadinimą (Hotel name) ar pageidaujamos vietovės pašto kodą (Postcode).

Iš išskleidžiamo sąrašo kairėje (Country) išsirinkite šalį, į kurią vykstate, miestą ar kitą požymį (vidurinis laukelis) ir norimą viešbučio įvertinimą žvaigždutėmis (Star Rating).

Check-in nurodykite atvykimo datą, o gretimame laukelyje - parų (naktų) skaičių viešbutyje. Rooms įveskite, kiek reikės kambarių, Adults - keliaujančių suaugusiųjų skaičių, o Children - vaikų.

Galiausiai langelyje Prices išsirinkite, kuria valiuta - Anglijos svarais, eurais ar JAV doleriais - norite matyti kainas - ir spauskite CHECK AVAILABILITY.


Kontaktai