Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

50 dolerių nuolaida viešbučių užsakymui (papildyta)

Taip, kalba eina apie dar vieną nuolaidos kodą, šį kartą – viešbučių rezervavimui per „Travelocity“. Kaip ir visi tokie kodai, jis džiugina savo paprastumu: rezervavimo sistemoje susirandate norimą viešbutį, renkatės mygtuką „Užsakyti“, prieinate prie etapo, kuriame jums parodo visą užsakymo kainą, susirandate mažą laukelį nuolaidos kodui, ir jame įrašote FALL50AMXH. Jūsų užsakymo kaina turėtų iškart sumažėti penkiasdešimčia dolerių (dabar tai atitinka maždaug 125 litus). Neblogai, ar ne?

Vienintelė sąlyga (na, neskaitant, kad nuolaida greičiausiai galios ne visiems keliolikai tūkstančių „Travelocity“ siūlomų viešbučių): nurodytas nuolaidos kodas galioja apmokant rezervaciją bet kurio tipo „American Express“ kortele. Jei jos neturite, šioks toks nepatogumas. Kita vertus, akcija trunka iki š. m. lapkričio 15-os. Per tiek laiko galima ir pasidaryti tą „ameksą“. Ar tiesiog paprašyti pagalbos iš draugo.

O pasiūlymų šių kortelių turėtojams, atrodo, bus ir daugiau. Sekite mūsų žinias.

PAPILDYMAS: kaip paaiškėjo, nuolaida taikoma ne tik viešbučių, bet ir atostogų kelialapių užsakymams. Įrašius kodą FALL100AMXP užsakymo kaina sumažės 100 JAV dolerių.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>