Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Vilnius-Vokietija už 4 Lt

Paprastai pigiųjų aviakompanijų – pirmiausia turime galvoje „Ryanair“ ir „Wizzair“ – pasiūlymų nereklamuojame, nes pastebėjome, kad juos susirasti puikiai mokate ir patys. Vienok šį kartą neiškentėme nepasidalinę su jumis žinia, kad Vokietija – konkrečiai Dortmundas jos vakarinėje dalyje – tapo pasiekiama iš Vilniaus vos už 4 litus. Taip, keturis.

Tokia kaina galioja skrendant su „Wizzair“ rugsėjo ir spalio mėnesiais, į vieną pusę, jei esate jų lojalumo programos „Wizz Xclusive Club“ narys.  Jei nesate, kaina šiek tiek aukštesnė – 19 Lt. Grįžimas, kiek spėjome pastebėti, kainuoja nuo 19 Lt (vėlgi lojaliems klientams) iki 29 Lt.

Tiesa, kaip dabar madinga tarp aviakompanijų (ir, kas liūdniausia, ne tik tarp „biudžetinių“), reklamuojamos žemos kainos apauga papildomais mokesčiais. Šis atvejis – ne išimtis, bendra skrydžio pirmyn-atgal kaina ne klubo nariui galiausiai sudaro 75 litus. Tai todėl, kad mūsų šalyje dar neatsirado tokios bendros „Wizzair“ ir vietos banko kortelės, kokiomis gali džiaugtis kaimynai lenkai, vengrai ir rumunai ir kurios leidžia papildomai nieko nemokėti virš bilieto kainos. Mūsų aptariamu atveju bilietas jiems atsieitų ne 75, o tik 33 Lt.

O mums, sumokėjusiems daugiau, belieka pasistengti mažiau išleisti kitur – pvz., nakvynei.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>