Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Skrydžiai į Vieną su „Austrian Airlines“ - 15 procentų pigiau

Kaip galėjome įsitikinti patys, šiemetinis balandis nebuvo dosnus ypatingais aviakompanijų pasiūlymais ar nuolaidomis. Ypač patraukliomis kainomis nelepino ir viešbučiai. Už tai iš dalies galime „dėkoti“ išdykusiam ugnikalniui Islandijoje, kuris, nors ir pademonstravęs įspūdingų vaizdų, ligšiol neleidžia ramiai miegoti aviacijos verslininkams bei keliautojams.

Tikėtina, kad susitvenkus nepatenkintai kelionių paklausai, dar kurį laiką aviakompanijų pagrindinis rūpestis bus ne žemomis kainomis privilioti naujų keleivių, o nuskraidinti į tikslą visus norinčius. Todėl ir mums gali tekti susitaikyti su retesnėmis akcijomis. Juolab kad ir vasara – pagrindinis keliavimo sezonas – iš esmės jau prasidėjo.

Tačiau nuolaidos visiškai neišnyko. Šį kartą jūsų dėmesiui (ir sutaupymui) siūlomas nuolaidos kodas – austrų aviabendrovės „Austrian Airlines“, kuri jungia ir Vilnių su savo šalies sostine Viena. Būtent į ją skrendantieji galės sutaupyti penkiolika procentų aviabilieto kainos, pasinaudoję nuolaidos kodu. Viena

Nuolaida galioja aviabilietams, nupirktiems iki 2010 m. liepos 2 dienos, o skrydžių laikotarpis – nuo 2010 m. birželio 4 iki liepos 16 d.

Beje, nuolaida galioja visiems aviakompanijos vykdomiems ir jos skrydžio numeriu (prasidedančiu raidėmis OS) pažymėtiems skrydžiams į Vieną (VIE), t.y. ne tik iš Vilniaus.

Norėdami gauti nuolaidą, užsakymo aviakompanijos tinklapyje metu įrašykite UFER10.

Bookmark and Share

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>