Hotel
Destination:
Check-in:
Check-out:
Guests:
Rating:
More search options

Žaibiška akcija į Afriką ir Aziją – nuo 700 Lt

Indija, Delis

Indija, Delis

Nors kovo pabaigoje oficialiai prasidėjo vasaros skrydžių sezonas, kuris aviakompanijoms reiškia maždaug tą patį, ką ir Palangos močiutėms – galimybę lupti dideles kainas nesukant galvos dėl klientų trūkumo – vis dar blyksteli viena kita patrauklesnė akcija.

Vakar žiebė tikras žaibas: geriausia 2011 m. pasaulio aviakompanija pripažinta „Qatar Airways“ siūlo aplankyti patraukliausius Azijos miestus už tūkstantį litų ar panašiai. Tiesą sakant, kainos prasideda net nuo maždaug 685 litų – čia į Dubajų Jungtiniuose Arabų Emyratuose. O tokia brangi kryptis kaip Keiptaunas Pietų Afrikos Respublikoje atsieis maždaug 1200 Lt žmogui.

Esminė sąlyga – skrydis turi prasidėti Vengrijos sostinėje Budapešte, o grįžtama į Vieną, Frankfurtą prie Maino arba Miuncheną. Ir dar reikia suspėti nusipirkti bilietą iki rytojaus (balandžio 19-osios) vakaro – ir kol jo nenusipirko minia kitų pigių ir prabangių skrydžių mėgėjų.

O krypčių pasirinkimas įspūdingas:

Bankokas (Tailandas)

Tokijas (Japonija)

Delis (Indija)

Honkongas (Kinija)

Pekinas (Kinija)

Hošiminas (Vietnamas)

Dubajus (JAE)

Seulas (Pietų Korėja)

Keiptaunas (PAR)

Kolombas (Šri Lanka)

Nairobis (Kenija)

Akcijinių skrydžių laikotarpis – iki birželio 6 d. (ne vėliau kaip šią dieną turi prasidėti kelionė namo).

Pirkti geriausia iš pačios aviakompanijos (pasirinkite „Multicity booking“, išskridimo oro uostu nurodykite BUD, o grįžimo – VIE arba FRA), bet pastebėjome (dėkui skaitytojui Pauliui!), kad šiuos bilietus parduoda ir mūsų jau anksčiau minėtas slovakų portalas pelikan.sk.

Papildyta: akcijiniais bilietais prekiauja ir rezervavimo sistema “Ebookers”.

 

 

Bookmark and Share

6 comments to Žaibiška akcija į Afriką ir Aziją – nuo 700 Lt

 • paulius

  Prasom, negaila pasidalinti gera info. Gaila, kad mums si karta nepavyks skristi, noretumeme ateinancia ziema. Tikiuos bus geru akciju.Gero poilsio tiems kas nuspres vykti is sia kelione :)

 • herbas

  Labai jau čia painiai. Pabandžiau ieškoti,Bangkokas 05.14-31 gavosi 505 eurai. Yra akcija iki ryt vakaro kur Bangkokas 1400 lt iš Stokholmo.

 • keleivis

  Su Qatar dar yra Seulas uz 768 Lt ir Nairobis 965 lt.

 • keleivis

  Small Planet Airlines pradejo pardavineti bilietus i savo carterinius skrydzius. Vilnius – Antalija 324 Lt, Larnaka 360 Lt. Kainos pirmyn – atgal, bagazas iskaiciuotas. Bilietu pilna visai vasarai!

 • Gedas

  Kur galima butu pamatyti Small Planet certeriniu kelioniu kainas. Nes uzejus i pvz novaturo internetini puslapi aviabilietu kainos kandziojasi:(

Pakomentuoti

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>